BAN.DO AJANDA

Uzun bir aradan sonra, merhaba! Öncelikle sevdiklerinizle beraber sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yıl dilerim. Bu postu yayımlama konusunda biraz tereddüt ettim açıkçası. "Ülke ne halde, bu kız neden bahsediyor" diye düşünürler belki dedim, sonra da benim gibi kafasını dağıtmak isteyenler için iyi olabileceğine karar verdim. Umarım bu postu okurken biraz olsun sizi gülümsetebilirim.
Her şey yılbaşı nedeniyle sıkı bir ajanda kullanıcısı olan ablam için ajanda alma fikriyle başladı. İnternette araştırırken Ban.do markası ile karşılaştım. Markanın ajandalarından birini Estée Lalonde'un "Christmas Gift Guide 2016" isimli Youtube video'sunda görmüştüm. O sıralar Türkiye'de satıldığından habersizdim. Ben alışverişimi Bilstore üzerinden yaptım ve şu anda markaya özel indirim de var. En kısa zamanda bir tane de kendime alacağım. 
Peki, bir Ban.do ajandasının içinde neler var?

Her aya özel illüstrasyon ve neşeli mottolar,Özel tarihleri işaretlemek amacıyla kullanabileceğiniz birbirinden tatlı çıkartmalar,


Aylık ve haftalık takvimler,


Notlar bölümü ve sayfaların sonundaki gizli mesajlar,


Gizli mesajları deşifre etmenize yarayacak kodların da içinde bulunduğu cep bölümü,


Sayfaların bitimindeki "Run After Guys For Cardio" gibi komik cümleler ve dahası...


Klasik ajandalardan sıkılıp, eğlenceli bir alternatif arıyorsanız Ban.do doğru adres!


6 comments

 1. Çok sevdim ajandayı ya, ne kadar enerji dolu! Ayrıca hiç de "ülke bu halde bu kız ne yazıyor" diye düşünmedim!! Kimse de düşünmemeli... Biraz olsun pozitif olabilmek için aşırı çaba gösterirken böyle yazılar, konularla ilgilenmek istiyorum açıkçası. Daha sık yazalım, kafamız dağılsın ve daha mutlu olalım.
  Mutlu, sağlıklı, keyifli ve şans dolu bir yıl olsun!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Çok teşekkür ederim Merve bu güzel sözlerin için. Sonuna kadar katılıyorum sana. Yazmaya devam!
   Mutlu seneler!:)

   Delete
 2. Gördüğüm en güzel ajandalardan!

  ReplyDelete
 3. Ajandayı şimdi gördüm, ne kadar yaratıcıymış :)

  ReplyDelete
 4. Ban.do yu takip etmeme rağmen görmemişim kaçırmışım bu ajandayı çok iyimiş.. Selam bu arada, bloğunuzu çok beğendim.. sevgiler..

  ReplyDelete

Back to Top